برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۸/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش مناسب پذیرایی عروس

فرش ماشینی عروس

مناسب ترین فرش برای پذیرایی عروس
خرید فرش مناسب جهیزیه عروس برای تمامی خانواده های کاری مشکل است زیرا فرش می تواند جلوه ای خاص به جهیزیه بدهد و زیبایی وسایل دیگر را نمایان تر کند. فرش یکی از مهمترین عنصر های جهیزیه نو عروس می باشد که با نقشه ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است.
فرش های ماشینی کاشان از دسته فرش های شبه دستباف محسوب می شوند که هر یک از آن ها می توانند در خانه نو عروس حال و هوایی خاص ایجاد کنند. تنوع در فرش ماشینی کاشان باعث شده که خانواده ها در هنگام خرید فرش ماشینی عروس دچار سردر گمی شوند.
حال باید بدانیم که هر فرش مناسب مکانی از خانه عروس است و اصول و قواعد خاصی دارد.
کاربرد فرش ماشینی خانه نو عروس باید از قبل تعیین شده باشد و با توجه به نوع دکوراسیون انتخاب گردد. فرش ماشینی پذیرایی عروس از مهمترین وسایل جهیزیه است. فرشی که برای اتاق پذیرایی عروس انتخاب می شود با جنس فرش اتاق خواب و فرش اشپزخانه عروس متفاوت بوده و در هنگام خرید آن باید دقت زیادی به عمل آورد .
1 - برای خرید فرش پذیرایی عروس باید به نکات مهمی توجه داشت تا بهترین فرش را از نظر طرح و رنگ انتخاب نمود. اولین نکته ای که برای خرید فرش مناسب پذیرایی عروس باید به آن دقت کرد، زمان خرید فرش است. فرش ماشینی عروس باید اولین وسیله ایی باشد که برای پذیرایی عروس انتخاب می شود و وسایل دیگر پس از آن خریداری شوند و با طرح و رنگ فرش هماهنگ باشند.
2 - جنس فرش ماشینی پذیرایی از دیگر مواردی است که باید در هنگام خرید فرش ماشینی مناسب پذیرایی جهیزیه به آن توجه داشته باشیم. قالی های ماشینی معمولا از جنس اکریلیک ، پلی استر و پلی پروپلین و یا ترکیبی هستند. هر یک از این الیاف خصوصیات و ویژگی های خاص خود را دارند .
فرش های ماشینی اکریلیک از لحاظ دوام و کیفیت از بهترین فرش های ماشینی برای فرش پذیرایی جهیزیه عروس محسوب می شوند. این محصولات به دلیل تنوع بالای رنگ و طرح می توانند بهترین انتخاب برای قالی ماشینی پذیرایی عروس باشند. قالی ماشینی صد در صد اکریلیک می تواند سالیان سال در پذیرایی خانه نو عروس به کار رود و هیچ گونه حساسیت و آلرژی ایجاد نکند.
هر چند فرش های تمام اکریلیک قیمت بالاتری نسبت به دیگر فرش ها دارند ولی به دلیل مقاومت بالا در برابر رفت و آمد می توانند با کیفیت ترین فرش برای پذیرایی عروس باشند. این فرش های ماشینی برخلاف فرش های پلی استر و پلی پروپلین دچار پرزدهی و کوبیدگی نمی شوند و می توانند ظاهر خود را در طولانی مدت حفظ نمایند.
قالی های تمام اکریلیک دستبافگونه پذیرایی عروس در دسته های فرش 1000 شانه تراکم 3000، فرش 1200 شانه تراکم 3600و فرش 1500 شانه تراکم 4500 تولید و عرضه می شوند. این فرش های ماشینی لوکس بافت ظریف و لطیفی دارند و زیباترین فرش برای پذیرایی عروس می باشند.
خانواده هایی که برای قالی ماشینی جهیزیه نو عروس خود به دنبال فرش ضخیم و با دوام هستند نیز می توانند از فرش های دستبافگونه 700 شانه تراکم 2550 استفاده کنند. این قالی های ماشینی درجه یک کاشان قیمت مناسب تری نسبت به قالی های لوکس ماشینی دارند و از دوام و طول عمر بالاتری برخوردار می باشند.
3 - نوع دکوراسیون عروس از دیگر شاخصه های انتخاب فرش مناسب پذیرایی عروس است. در صورتی که اتاق پذیرایی عروس با دکوراسیون مدرن و معاصر چیده شده باشد می تواند با فرش های ماشینی مدرن مفروش شود زیرا این فرش ها، طرح های ساده تری نسبت به انواع قالی ماشینی کلاسیک دارند و با تمامی اجزای خانه مچ می شوند.
فرش های ماشینی سنتی به دلیل داشتن طرح های شلوغ و ریز می توانند فضای گرم و با نشاط را به پذیرایی عروس ببخشند . این قالی های ماشینی درجه یک به نسبت فرش های مدرن ماشینی دارای رنگ های بیشتری هستند و حس متعادل و متفاوتی به پذیرایی عروس می دهند. این محصولات در کنار مبلمان سلطنتی می توانند یک دکوراسیون مجلل و چشم گیر را برای پذیرایی عروس فراهم سازند.
فرش های ماشینی 1200 شانه از مناسب ترین فرش های پذیرایی عروس هستند که از نظر زیبایی و ظرافت همسان فرش دستباف می باشند. فرش هزار ودویست شانه تراکم 3600 از دسته فرش های ماشینی لوکس است که باعث جلوه و خودنمایی پذیرایی های لوکس و برزگ خانه عروس می شود.
4 - برای انتخاب قالی ماشینی پذیرایی عروس باید به فضایی اتاق نیز توجه شود. قالی های ماشینی با طرح های شلوغ برای پذیرایی بزرگ و فرش های ساده تر برای پذیرایی کوچک عروس کاربرد دارند.
در زمان خرید قالی پذیرایی عروس باید اندازه اتاق را در نظر گرفت و برای پذیرایی کوچک خانه عروس از فرش های ماشینی با رنگ روشن و خنثی استفاده کرد. فرش ماشینی با رنگ خنثی دست عروس و داماد را در انتخاب مبلمان باز نگه می دارد و به راحتی با دیگر رنگ های اتاق پذیرایی ست می شود. قالی های ماشینی کرم رنگ و روشن فضای اتاق پذیرایی عروس را بزرگتر و نورانی تر نشان می دهند و خطای دید ایجاد می کنند.
5 - امروزه اکثر زوجه های جوان قادر به انتخاب خانه های بزرگ نیستند و بنابراین باید در زمان خرید فرش پذیرایی به متراژ خانه دقت کنند. قالی های کاشان در ابعاد مختلفی در بازار موجود هستند و هر زوجی می تواند با توجه به نیاز و هزینه ای که در نظر دارد، ابعاد فرش پذیرایی را انتخاب کند. استفاده از یک فرش با ابعاد بزرگ به جای پهن کردن چند فرش کوچک، اتاق پذیرایی عروس را زیباتر نشان می دهد و فضا را از یکنواختی خارج می کند.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه